5-tl-10-tl-20-tl-1.png

"BİRİ İNDİRİM Mİ DEDİ?"

logo2.png

Evet tabiki! İndirimsiz alışveriş mi olurmuş? 

Sitemizden 35TL alışveriş yaptığınızda 5.99TL tutarındaki kargonuzu biz öderiz. 

60TL alışveriş yaptığınızda hem kargonuz bedavaya gelir, hem de sepette anında 5TL indirim hakkı kazanırsınız. 100TL alışveriş yaptığınızda sepette 10TL, 200TL alışverişte ise 20TL indirim hakkı kazanırsınız.

İNDİRİMİ NASIL KULLANIRIM?

Şayet sitemizi telefon/tabletinizden ziyaret ediyorsanız, satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atınız ve sepetinize gidiniz (ekranın sağ üstünde yer alan alışveriş sepetine tıklayabilirsiniz). Karşınıza gelen ekranda satın aldığınız ürünleri gösteren sepet detayının hemen altında promosyonlar yer alır. Buradan indirim miktarınızı* seçmeniz gerekmektedir.

Şayet sitemizi laptop/PC' nizden ziyaret ediyorsanız, satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atınız ve sepetinize gidiniz (ekranın sağ üstünde yer alan alışveriş sepetine tıklayabilirsiniz). Karşınıza gelen ekranda satın aldığınız ürünleri gösteren sepet detayının hemen altında promosyonlar yer alır. Buradan indirim miktarınızı* seçmeniz gerekmektedir.

* 60TL alışveriş yapıldığında yalnızca 5TL promosyon indirimi belirmektedir ancak; 100TL alışveriş yapıldığında hem 5TL, hem de 10TL; 200TL alışveriş yapıldığında ise 5TL, 10TL ve 20TL promosyon indirimi belirmektedir. 20TL indirim dururken bizi düşünerek 5TL indirim seçerseniz bilemeyiz tabi ama siz yine de en yüksek indirimi seçmeyi ihmal etmeyiniz.

Promosyon indirimleri birbiri üzerine eklenemez ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Bir alışveriş için en yüksek promosyon indirimi 20TL olarak belirlenmiştir. 

Ana sayfaya dönmek için bıyığa tıklayınız

logo2.png