top of page
MR.-STICKER-TEXT-LOGO2.png

​İndirimsiz alışveriş mi olurmuş? 

Sitemizden 200TL alışveriş yaptığınızda kargonuz ücretsiz olur. 

250TL alışveriş yaptığınızda hem 10TL indiriminiz olur, hem de 34.90TL tutarındaki kargonuzu biz öderiz.

350TL alışveriş yaptığınızda sepette 20TL indirim, 450TL alışverişte ise 30TL indirim hakkı kazanırsınız, kargonuz da ücretsizdir.

İNDİRİMİ NASIL KULLANIRIM?

Promosyon indirimleri birbiri üzerine eklenemez ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Bir alışveriş için en yüksek promosyon indirimi 30TL olarak belirlenmiştir. 

Şayet sitemizi telefon/tabletinizden ziyaret ediyorsanız, satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atınız ve sepetinize gidiniz (ekranın sağ üstünde yer alan alışveriş sepetine tıklayabilirsiniz). Karşınıza gelen ekranda satın aldığınız ürünleri gösteren sepet detayının hemen altında promosyonlar yer alır. Buradan indirim miktarınızı* seçmeniz gerekmektedir.

 ​

Şayet sitemizi laptop/PC' nizden ziyaret ediyorsanız, satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atınız ve sepetinize gidiniz (ekranın sağ üstünde yer alan alışveriş sepetine tıklayabilirsiniz). Karşınıza gelen ekranda satın aldığınız ürünleri gösteren sepet detayının hemen altında promosyonlar yer alır. Buradan indirim miktarınızı* seçmeniz gerekmektedir.

 ​

* 250TL alışveriş yapıldığında yalnızca 10TL promosyon indirimi belirmektedir ancak; 350TL alışveriş yapıldığında hem 10TL, hem de 20TL; 450TL alışveriş yapıldığında ise 10TL, 20TL ve 30TL promosyon indirimi belirmektedir. Hak kazandığınız indirim otomatik olarak tanımlanmaz ise buradan seçmeniz gerekir.

Made-by-Mr.Sticker.png

Anasayafaya dönmek için bıyığa tıklayabilirsiniz.

bottom of page