kargo-bedava-web-page-image.png

KARGO ÜCRETSİZ Mİ?

Tek seferde yapacağınız 35TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonuz ücretsizdir. 35TL altında kalan siparişlerinizde ise kargo için yalnızca 5.99TL ödersiniz. 

SEPET TUTARINIZ 34.90TL GİBİ KÜSÜRATLI MI KALDI? 

Bu gibi durumlar için tamamlayıcı fiyatlara sahip ürünler çıkardık. Aşağıdaki butona basarak sepet tutarınızı tamamlamanıza yardımcı olacak ürünlerimize bakabilirsiniz.

MRSTC.jpg

KARGOMU NEREDEN TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, siparişinizi verirken girdiğiniz mail adresinize sipariş takip kodunu içeren bir mail gelir (SMS ile ayrıca bilgilendirilmezsiniz). Gelen maildeki linke tıklayarak ya da siparişinizi üyelik oluşturarak verdiyseniz, üye girişi yaparak sol üstte yer alan HESABIM sekmesine tıklayarak SİPARİŞLERİM sekmesinden kargo takip numaranızı görebilirsiniz.  

ÖNEMLİ!

Siparişinizin size hızlı ve sorunsuz ulaşması için kargo takibini yapmanız önemlidir. Size en iyi kargo hizmetini verebilmek için daha pahalı da olsa iyi bir kargo firması ile çalışıyoruz ancak; her kargo firmasının kötü hizmet veren şubeleri olabiliyor. Yoğunluktan dolayı kargo dağıtıma geç çıkabiliyor, ya da bazen, bazı çalışanlar yüzünden,  doğru olmayan, "gittik adreste bulamadık" notu düşülebiliyor. Kargo dağıtımı yapan çalışanların adreste bulamadıklarında sizi arama zorunluluğu da ne yazıkki bulunmuyor. Bahsettiğimiz aksaklıklar %5 ten düşük ancak; bütün bunları göz önünde bulundurarak kargonuzun takibini yapmanız, olası karşılaşılabilecek problemlerin önüne geçecektir.