top of page
logo2.png

GRAFİĞİNİZ HAZIRSA GETİRİN, MR.STİCKER KALİTESİNDE

BASKINIZI ALALIM

Sizlere sunmuş olduğumuz yüzlerce model arasında seçim yapamamış olabilir, kendi grafiğinizi sticker yaptırmak istiyor ya da modellerimiz arasından beğendiğiniz birinin ölçülerini büyütmek/ küçültmek istiyor olabilirsiniz. Özel baskı talebinde bulunarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Özel baskı talebinde bulunabilmek için öncelikle grafiğinizin hazır olması gerekiyor. Grafiğiniz tercihen vektör formatında, şayet vektör formatı elinizde yok ise yüksek çözünürlüklü jpeg/ png formatında olmalıdır. Grafiğiniz bu şartlara uyuyor ise, baskısını almak istediğiniz ölçüler ve adet ile birlikte grafiğinizi bize mail atabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Grafiğim hazır, mail göndermek istiyorum

Bazı müşterilerimiz, araçlarında oluşan çizikleri kapatabilmek için modellerimizin ölçülerini büyütmek, ya da çeşitli yerlerde kullanabilmek için ölçüleri küçültmek isteyebiliyor. Siz de modellerimiz arasından seçmiş olduğunuz grafiğin ölçülerini büyütmek/ küçültmek istiyorsanız, bu talebilinizi de bize mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

BİLMENİZDE FAYDA VAR (!)

• Kişiye özel tasarımlar yapmıyoruz. Şayet bu şekilde talepleriniz var ise tasarımlarınızı önce bir grafik tasarımcıya yaptırıp, sonra bizler ile irtibata geçmeniz daha doğru olacaktır.

• Bizlere göndermiş olduğunuz her grafik, sticker/etiket yapmaya müsayet olmayabilir. Bazı grafikler çok ince hatlara sahip olduğundan dolayı, makinemizin kesim yapabileceği standardın dışında olabiliyor. Grafiğinizin baskıya uygun olup olmadığını bize mail atarak öğrenebilirsiniz.

• Özel baskılar, hazır modellerimizden farklı olarak, özel olarak baskıya alınacağından (ve bir çok durumda özel olarak grafik çalışmasının hazırlanması gerektiğinden) dolayı, fiyatı standart stickerlarımızdan biraz farklı olabilir. Ancak; birden fazla adet basımlarda, birim fiyat olarak, baskılarınız bazen hazır modellerimizden dahi ucuze gelebilmektedir. 

• Özel baskılarınızın üretim süresi, yoğunluğumuza ve modele bağlı olarak 1-5 iş günü sürebilmektedir.

Logo veya yüksek adetli baskılarınızı Mr.Sticker kalitesinde yaptırmak isterseniz de bizimle irtibata geçip özel fiyatlar alabilirsiniz. Unutmayınız ki, fazla adet, uygun fiyat demek.

Logo baskısı hakkında detaylı bilgi için görsele tıklayınız

bottom of page