delivery.png

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOLANIR?

Bilmenizi isteriz ki, aksilikler olmadığı sürece siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlayıp kargoya vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Hafta içi saat 13.00' e kadar verilen siparişleriniz aynı gün* kargoya verilir. Kamuflaj setleri, isme özel hazırlanan setler ve özel baskıya alınacak siparişlerin üretim süresi de olacağından dolayı siparişinizin kargoya verilme süresi 1-3 iş gününü bulabilir.

 

Siparişleriniz toplu olarak akşam kargoya teslim edildiğinden, sipariş takip numaranızın sistemde güncellenmesi saat 19.00/20.00' yi bulabilir. 

*Siparişlerinizi aynı gün kargoya vermek istesek de, bazı durumlarda bir sonraki iş gününe kalabilmektedir, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Cuma akşamı verilen siparişler, Cumartesi günleri kargo firmaları yarım gün çalıştığından dolayı kargoya yetişmeyebilir. Cumartesi günü verilen siparişler (kargo firmaları Pazar günleri kapalı olduğu için) Pazartesi günü kargoya verilir. 

KARGOM NEREDE?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, siparişinizi verirken girdiğiniz mail adresinize sipariş takip kodunu içeren bir mail gelir (SMS ile ayrıca bilgilendirilmezsiniz). Gelen maildeki linke tıklayarak ya da siparişinizi üyelik oluşturarak verdiyseniz, üye girişi yaparak sol üstte yer alan HESABIM sekmesine tıklayarak SİPARİŞLERİM sekmesinden kargo takip numaranızı görebilirsiniz. 

 

Hesabınıza gitmek için buraya tıklayınız.

ÖNEMLİ!

Siparişinizin size hızlı ve sorunsuz ulaşması için kargo takibini yapmanız önemlidir. Size en iyi kargo hizmetini verebilmek için daha pahalı da olsa iyi bir kargo firması ile çalışıyoruz ancak; her kargo firmasının kötü hizmet veren şubeleri olabiliyor. Yoğunluktan dolayı kargo dağıtıma geç çıkabiliyor, ya da bazen, bazı çalışanlar yüzünden,  doğru olmayan, "gittik adreste bulamadık" notu düşülebiliyor. Kargo dağıtımı yapan çalışanların adreste bulamadıklarında sizi arama zorunluluğu da ne yazıkki bulunmuyor. Bahsettiğimiz aksaklıklar %5 ten düşük ancak; bütün bunları göz önünde bulundurarak kargonuzun takibini yapmanız, olası karşılaşılabilecek problemlerin önüne geçecektir. 

KARGOM YANLIŞ ADRESTE/ ULAŞMADI

Kargolarınız ile ilgili yaşadığınız problemleri bize mail üzerinden ya da telefon ile arayarak bildirebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi görüntülemek için buraya tıklayınız.