hosgeldiniz2.jpg

SİTEMİZİ İLK ZİYARETİNİZ Mİ? HOŞGELİDİNİZ!

Sitemizde ürünlerimizi incelemeye başlamadan önce bilmeniz gereken bir kaç bilgiyi sizinle paylaşalım:

STİCKERLAR SUYA DAYANIKLI MI?

Evet, stickerlarınız güneşte renk solmasına, yağmura, yıkamaya ve tazyikli suya dayanıklıdır. Yine de tazyikli suyu vuran arkadaşa belirtmekte fayda var, "çıkaracam arkadaş ben bunu! nasıl çıkmaz!" kadar yakından suyu vurmasın, kurularken de köşeli modellerin köşelerine dikkat ediversin, bez takılıp da stickerı kaldırmasın.

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZI OKUYUN

n11.jpg

Bizden daha önce ürün satın almış olan müşterilerimiz bizim hakkımızda neler demiş, tarafsız platformdan, N11 mağaza yorumlarımızı okuyun. Yorumlara gitmek için buraya tıklayınız.

ÜYELİK OLUŞTURUN

Siparişinizi verirken mutlaka üye olarak siparişinizi verin ki, daha sonra "siparişlerim" bölümünden sipariş takibinizi, ve diğer işlemleri geri dönüp yapabilin. Üyeliksiz alışveriş için girdiğiniz bilgilerden fazla olarak yalnızca şifre oluşturuyor olacaksınız. Merak etmeyin, biz indirim/promosyon mailleri atıp mail kutunuzu gereksiz doldurmuyoruz. 

BİLGİLERİNİZİ DOĞRU GİRDİĞİNİZDEN EMİN OLUN

Üyelik oluştururken ya da üyeliksiz alışveriş yaparken girdiğiniz telefon numarası ve mail adresi bilgilerinizin doğru, adres bilgilerinizin ise yeterli olduğundan emin olun ki, kargo bilgileriniz size iletilsin, kargonuz ise size sorunsuz ulaşsın.

İNDİRİM KAZANIN!

Alışveriş yaparken kazanın! 35TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyin, 60TL üzeri alışverişlerde sepette anında 5TL, 100TL üzeri alışverişlerde 10TL, 200 TL alışverişlerde ise 20TL indirim kazanın. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

ANA SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN BIYIĞA TIKLAYINIZ

MRSTICKER.png