top of page
logo2.png

BU YÜZDEN TEK BİR KALİTE STANDARDIMIZ VAR; "EN İYİ KALİTE"

"KALİTE BİLİNCİMİZ, DETAYLARA ÖNEM VEREN PİMPİRİKLİ YAKLAŞIMIMIZDAN GELİYOR"

Mr. Stickerlar; güneşte renkleri solmayan, yağmurdan, araç yıkama işleminden etkilenmeyen ve hatta tazyikli su ile bile çıkmayan premium kalitede üretilmiş stickerlardır (etiketlerdir). %100 yerli üretim olan stickerlarımızda en kaliteli avrupa folyolar kullanıp, renklerin canlı ve gerçeğe yakın olması için orjinal OEM mürekkepler ile pantone baskı yapabilen en profesyonel makinalarda baskılarımızı alıyoruz. Sizlere geniş ürün çeşitliliği sunarak, marjinal modeller ile diğer insanlardan farklı olmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Mr.Sticker etiketlerini arabalarda (jeep, kamyonet, minibüs, otobüs, kamyon vb. araçlarda), motosikletinizde, laptopunuzda, kaskınızda, motosiklet çantalarında ve araç camlarında kullanabilirsiniz. Dış ortam koşullarına dayanıklı olması için üretilen Mr.Stickerlarınızı iç mekanda duvarlarda, kapılarda, camlarda da kullanabilirsiniz. Uygulama yapılacak yüzeyin temiz, pürüzsüz olmasına ve kaygan olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Dikkat !

Bazı modellerimiz, özellikle belirtilmek kaydı ile, telefon, tablet gibi çizilmeye maruz kalabilecek yüzeylerde de kullanılmaya uygundur (bu modellerde çizilmeyi önleyici özel bir kaplama kullanılmaktadır). Ancak; şayet üründe özellikle belirtilmemiş ise, stickerlarımızı sürtünmeye ve çizilmeye maruz kalabilecek yüzeylerde kullanmanız durumunda kısa zaman içerisinde baskıda deformasyonlar görülebilir. 

Stickerlarımızı nasıl uygulayacağınızi merak ediyorsanız aşağıdaki butona basarak Nasıl Uygularım bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page