top of page
QUESTION-MARK.png

"TANIMADIĞIM SİTEDEN SİPARİŞ VERİRKEN TEDİRGİN OLUYORUM"

Bizi tanımıyor olabilir, kuponlarınızı/ hediye çeklerinizi kullanmak istiyor ya da sticker siparişinizi başka alışverişiniz ile birleştirip kupon/ hediye çeki kazanmak istiyor olabilirsiniz. Belki de bizden sipariş verenler hakkımızda neler demişler bakmak istediniz. Sebebi her ne olursa olsun, sizi çok iyi anlıyoruz. Çünkü biz de internetten alışveriş yaparken benzer düşüncelere sahip olabiliyoruz. Bu yüzden sizi alıştığınız e-ticaret sitelerindeki mağazalarımıza yönlendirmekten hiç çekinmiyoruz.

customer-satisfaction.png

Ürünlerimiz hakkında gerçek müşteri yorumlarına N11 mağazamızdan bakmak ister misiniz?

Buraya tıklayabilirsiniz

Ama unutmayın ki en güncel ürünleri, en avantajlı fiyatları ve sepette anında indirimleri yalnızca web sitemizde bulabilirsiniz. Üstelik sizin için oluşturduğumuz kategoriler ile sitemizde aradığınız modeli bulmak daha da kolay! 

Anasayfaya geri dönmek için bıyığa tıklayınız

logo2.png

Ürünlerimizi görerek, uygulamak istediğiniz yüzeye tutarak, kalitesini hissederek satın almak istersiniz belki diye sizler için satış noktaları da oluşturduk. Aşağıdaki listeden size yakın olan satış noktamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bilmenizde fayda vardır ki, satış noktalarımızda yalnızca çok satan ürünlerimiz yer alır. Bütün ürünlerimizin fiziksel satışta olduğu bir satış noktası yoktur.

İnternet Satış
mr.sticker-logo.png
İstanbul - Avrupa

Feyizoğlu Motor - Okmeydanı - 0212 220 35 55

Halil Rıfat Paşa Mah. Taşkızak Sokak  No: 4 (Darülaceze yanındaki Aytemiz Petrol Benzin İstasyonu yan sokağı, itfaiye karşısı)
Okmeydanı - Şişli - İSTANBUL

bottom of page